Electricity meters, smart metering solutions
en
Elgama-Elektronika Ltd
info@elgama.eu
+370 5 2375 000

ĮTERPTINIŲ SISTEMŲ PROGRAMUOTOJAS (C KALBA)

Mes kuriame ir gaminame naujos kartos išmaniuosius daugiafunkcinius elektroninius elektros skaitiklius ir ryšio įrangą išmaniajai apskaitai bei teikiame elektronikos komponentų surinkimo paslaugas.

DARBO APRAŠYMAS

  • Įterptinių sistemų programavimas C/C++ kalbomis ARM ir kituose valdikliuose (RTOS ir Linux aplinkoje), dirbant komandoje:
  • Naujo funkcionalumo rašymas;
  • Esamo funkcionalumo modifikavimas pagal pasikeitusius reikalavimus;
  • Klaidų taisymas;
  • Funkcionalumo dokumentavimas Unit ir integracinių testų rašymas;
  • Projektavimo ir testavimo aplinkos vystymas komandoje;
  • Komunikavimas su partneriais Lietuvoje ir už jos ribų;

REIKALAVIMAI

  • Išsilavinimas elektronikos arba IT srityje;
  • Bent 1-erių metų darbo patirtis kuriant sistemas C kalba;
  • Patirtis dirbant su GIT‘u, komandoje bei su užduočių valdymo programomis (Redmine, Mantis, Jira – būtų privalumas);
  • Geros lietuvių ir anglų kalbų žinios;

NAUDINGI ĮGŪDŽIAI

  • Patirtis kuriant sistemas C++ kalba, Linux aplinkoje;
  • Darbo patirtis su GitLab ir/ar CI, TDD;

JEIGU TU NORI

  • Dirbti savo srities profesionalų komandoje bei lankstumu pasižyminčioje aplinkoje;
  • Tobulėti, kelti savo kvalifikaciją ir įgauti įvairiapusės patirties;
  • Kurti naujus produktus bei imtis iniciatyvos;

Jei Tau, kaip ir mums, - svarbu komandiškumas, empatija, pasitikėjimas, lyderystė, stiprios ambicijos, kūrybiškumas, tobulėjimas,

Elgama-Elektronika kolektyvas laukia tavęs!

DARBO VIETA:

Vilnius, Kaunas.

DARBO UŽMOKESTIS:

Mėnesinis atlyginimas (bruto): nuo 1500 iki 1700 Eur, priklausomai nuo patirties ir kompetencijos.

NORĖDAMI KANDIDATUOTI, UŽPILDYKITE ŽEMIAU ESANČIĄ FORMĄ:

Your Curriculum Vitae (CV) and other personal data will be processed in accordance with UAB „Elgama-Elektronika“ Privacy Policy *

I Agree:

Confidentiality is guaranteed, we will inform only selected candidates. Curricula vitae (CVs) of candidates who have not passed the selection process will be included in the candidate database and kept for a maximum of 2 years after the end of the selection process. If your candidacy for this position has not been selected and you wish to be contacted in the future for other positions relevant to your professional experience, please select 'I agree'

I Agree:

* Marked fields are required

Your querry is successfully sent

We will contact you shortly